Virtuvės baldų gamyba

Nuo 1998 metų
Tūkstančiai įrengtų virtuvių,
kuriose malonu gaminti ir jauku susirinkti visai šeimai

Garantija

Galite būti ramūs dėl virtuvės baldų kokybės, visiems savo gaminiams taikome 2 metų garantiją.

Gamybos terminai

Virtuvės baldų gamyba dažniausiai užtrunka nuo vieno iki dviejų mėnesių, priklausomai nuo pasirinktų medžiagų bei užsakymų kiekio. Mediniai stalviršiai gali būti pagaminami ir greičiau.

Kodėl gaminti virtuvės baldus?

Pagrindinis privalumas gaminant virtuvės baldus – galima laisvai planuoti baldų išdėstymą, buitinės technikos įmontavimo vietą ir realizuoti, net ir nestandartinius baldų funkcionalumus.

Virtuvės baldų galerija

Suprojektuokime Jūsų virtuvės baldus

Virtuvės baldų gamybos patirtis

Virtuvės baldų gamybą išmanome ir galime teigti, jog esame šios srities profesionalai. Mūsų pagrindinis tikslas – kokybė ir laimingas klientas. Virtuvės baldus gaminame nuo 1998 metų, ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Norvegijoje. Mūsų sukaupta patirtis padės Jums įsirengti svajonių virtuvę.

Svarbu, tinkamu laiku susisiekti su mumis, kad galėtume pasiekti aukščiausių rezultatų. Geriausia būtų kreiptis dar prieš pradedant daryti remontą arba, jei įrenginėjate naują būstą, prieš elektros instaliacijos planavimą. Daug žmonių padaro klaidą – pradeda planuoti kaip atrodys virtuvė jau po to, kai yra numatytos rozečių vietos, sienos ir kiti virtuvės elementai. Kuo ankščiau kreipsitės dėl virtuvės baldų gamybos, tuo paprasčiau ir lengviau bus suprojektuoti ir įrengti svajonių virtuvę, kur bus užtikrinamas stilistinis erdvės vientisumas, baldų bei buitinės technikos funkcionalumas.

Taigi, jei nutarėte gaminti virtuvinius baldus, ilgai nelaukite ir pradėkite planuoti nuo pat pradžių. Taip sutaupysite laiko, pinigų ir būsite tikri, jog galite įsirengti tokią virtuvę, apie kurią svajojate.

Kodėl verta gaminti virtuvės baldus?

Sukurti pagal Jūsų erdvę

Pagrindinis privalumas gaminant virtuvės baldus – galima laisvai planuoti baldų išdėstymą, buitinės technikos įmontavimo vietą ir realizuoti, net ir nestandartinius baldų funkcionalumus. Laisvai galima pasirinkti virtuvės baldų aukštį, ilgį ir plotį.

Sukurti pagal Jūsų asmenybę

Gaminant virtuvės baldus laisvai galima pasirinkti norimą stilių, spalvas, rinktis įvairias medžiagas.

Saugojimo vietos pagal Jus

Laisvai galite nuspręsti, kur, kiek ir kokių lentynų ar stalčių bus, kur laikysite įrankius, puodus ar kitus daiktus.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Gaminant virtuvės baldus naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kas užtikrina virtuvės baldų ilgaamžiškumą bei patvarumą.

Įmontuojama buitinė technika – patogiau ir prabangiau

Buitinę techniką, geriausia rinktis įmontuojamą – kaina beveik tokia pati kaip ir pastatomos, tačiau vaizdas nepalyginamai geresnis. Įmontuojama buitinė technika atrodo prabangiau, visi baldai padengiami ta pačia danga, kuri suteikia vientisumo vaizdą, ko negali padaryti iš atskirų dalių surinktas virtuvės komplektas. Įmontavus buitinę techniką į gaminamus baldus išvengiama tarpų tarp atskirų virtuvės baldų dalių, kur galėtų kauptis įvairūs nešvarumai.

Virtuvės baldų gamybos etapai, nuo planavimo iki įrengimo

 • Susisiekiate su mumis, suderiname laiką ir vykstame į Jūsų būsimą virtuvę;
 • kartu su dizainerio pagalba nusprendžiate kaip atrodys virtuvės baldai. Dizaineris jums patars kokį geriausia būtų rinktis apšvietimą, kokie atspalviai derėtų tarpusavyje, kokie skirtingų medžiagų privalumai ir t.t.;
 • paruošiamas projektas, pagal kurį bus gaminami baldai;
 • baldų gamyba, pristatymas bei montavimas.

Virtuvės baldų­­­­­ gamyboje naudojamos medžiagos

Virtuvės baldus gaminame iš įvairių medžiagų, todėl kiekvienas, pagal savo poreikius, išsirinks labiausiai patinkančias.

Medžiagos iš kurių gaminame virtuvinius baldų komplektus:

 • natūralus medis;
 • granitas – natūralus akmuo, daugiausiai naudojamas klasikinio stiliaus dizainui sukurti;
 • korianas – vienas populiariausių pasaulyje dirbtinis akmuo. Iš jo gali būti išlietos kriauklės, sienos;
 • medžio drožlių plokštės – vienas populiariausių pasirinkimų įrenginėjant virtuvinius baldus. Ši medžiaga nėra atspari karščiui;
 • HPL compact laminatas – atsparus drėgmei, plonas, 1 cm storio stalviršis. Tai šiuo metu yra naujovė, kuri gan dažnai tampa klientų pasirinkimu.

Daugiau nuotraukų - mūsų Facebook paskyroje

Susisiekite su mumis

  +3706 56 52 739