Ofiso baldai

Biuro baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Projektuojame ir gaminame kietuosius biuro baldus pagal individualius užsakovo poreikius – darbo, posėdžių ir priimamojo stalai, spintos, komodos, lentynos bei kiti baldai Jūsų biurui.

Mūsų įmonėje biuro baldai gaminami tik iš medžiagų, turinčių kokybės sertifikatus. Būdami ne tik gamintojais, bet ir medžiagų importuotojais, galime pasiūlyti savo klientams aukščiausią kokybę palankiausiomis sąlygomis. Per ilgus įmonės darbo metus sukaupėme daug žinių ir patirties bei atsirinkome geriausius medžiagų tiekėjus, todėl galime užtikrinti, kad mūsų gaminami ofiso baldai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Visuomet siekiame surasti nestandartinių sprendimų klientų poreikiams patenkinti, todėl į kiekvieną projektą žiūrime kaip į išskirtinę situaciją, kuriai būtinas individualus dizainas bei išpildymas. Dizainas, estetika ir egonomika – tai žingsniai, kuriems skiriame daug dėmesio, kad suteiktume maksimalią naudą užsakovams.

Pristatydami biuro baldus, išskiriame dvi pagrindines linijas:

Vadovo baldai – tai komfortas, unikalūs dizaino sprendimai ir išskirtinumas, leidžiantis kiekvienam vadovui susikurti savitą darbinę atmosferą.

Ofiso baldai darbuotojams – tai ergonomiški, kompaktiški ir modernūs biuro baldai, skirti tiek didelėms erdvėms, tiek mažoms patalpoms.

Susisiekite su mumis

    +3706 56 52 739